ERP Serwis i remonty

Funkcjonalność, dzięki której możliwa jest ewidencja i realizacja zleceń serwisowych świadczonych dla zewnętrznych podmiotów (np. serwis wyrobów własnych sprzedanych klientom w ramach obsługi posprzedażowej), jak również w obrębie przedsiębiorstwa (np. utrzymanie ruchu).

Najważniejsze funkcjonalności modułu “Serwis i remonty” w Comarch ERP XL to:

  • Ewidencja serwisowanych urządzeń - określanie dowolnych parametrów urządzania oraz możliwość identyfikacji osoby za nie odpowiedzialnej.
  • Planowanie zleceń serwisowych - rejestracja zlecenia, przypisanie mu niezbędnych zasobów, określenie kosztów, kalkulacja marży oraz wsparcie w tworzeniu planów przeglądów technicznych.
  • Realizacja zleceń serwisowych - automatyzacja wydawania towarów do realizacji konkretnego zlecenia, przygotowanie dokumentu pozwalającego na rozliczenie z kontrahentem, obserwacja stanu realizacji zleceń serwisowych z poziomu aplikacji Comarch ERP Pulpit Kontrahenta.
  • Monitoring zleceń i serwisowanych urządzeń - historia zleceń serwisowych, rejestr czynności realizowanych w związku z każdym urządzeniem.

Zapraszamy do kontaktu


W POLKAS łączymy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie z Twoją wizją biznesu. Stwórz z nami rozwiązania informatyczne dopasowane do Twojej firmy. Czuj się bezpiecznie korzystając z unikalnego serwisu i fachowego doradztwa. Systemy Comarch w połączeniu ze wsparciem Ekspertów POLKAS to pewna perspektywa rozwoju i przewagi na rynku.