Firma POLKAS działa na rynku od 2005 roku. Założona została przez osoby posiadające już wtedy ponad 10-letnie doświadczenie we wspieraniu firm w obszarze systemów fiskalnych i doradztwie biznesowym. Blisko 80% składu początkowego firmy stanowi jeden z jej filarów aż do dziś, zapewniając kontynuację wartości oraz stabilny transfer wiedzy.

Coraz większe projekty oraz rosnące oczekiwania Klientów zaowocowały w 2010 roku powstaniem zespołu informatycznego, który od tego czasu nieprzerwanie zapewnia kompleksowe rozwiązania dla firm, powiększając się odpowiednio wraz z liczbą obsługiwanych podmiotów.

CO OFERUJEMY:

W zakresie systemów informatycznych POLKAS oferuje niespotykany na rynku model autoryzowanej współpracy z aż trzema producentami systemów ERP, co daje Klientom gwarancję doboru najlepiej dopasowanych rozwiązań. Dodatkowo wspierane są one naszymi autorskimi aplikacjami, zbudowanymi po to, aby łączyć w jedną całość oprogramowanie pochodzące od różnych producentów. Umożliwia to korzystanie z danych zgromadzonych w bazach, a także tworzenie raportów, czy też dokonywanie analiz biznesowych. Kompleksowość usług dopełnia pełne wsparcie informatyczne, począwszy od budowy sieci strukturalnych i systemów serwerowych, a kończąc na codziennej odpowiedzialności za bezawaryjną pracę całej struktury IT w firmie.

W dziedzinie systemów obsługi fiskalnej POLKAS współpracuje nie tylko z szeroką gamą producentów oprogramowania, ale także i sprzętu. Usprawnia i automatyzuje procesy sprzedaży detalicznej i magazynowania.
Wszystko to wsparte jest przez niezawodne urządzenia – kasy i drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, inwentaryzatory oraz szeroki wachlarz sprzętu dedykowanego sprzedaży i procesom logistycznym.

CO NAS WYRÓŻNIA:

Załoga z 20-letnim doświadczeniem wsparcia procesów sprzedażowych.
Ponad 6000 zadowolonych klientów.
Profesjonalny i szybki serwis.
Rozwiązania ukierunkowane na niezawodność.
Dzięki wielowymiarowości działań, obecnie POLKAS stanowi unikalne połączenie opieki serwisowej i doradztwa biznesowego – w zakresie systemów informatycznych i oprogramowania dla firm, z kompetentnym doradztwem i serwisem systemów obsługi fiskalnej oraz magazynowej. Wyróżnikiem firmy jest szeroka dywersyfikacja stosowanych rozwiązań na każdym z obszarów jej działalności, pozwalająca odpowiednio dopasować je do potrzeb użytkownika.

JAK DZIAŁAMY:

Krok 1. Poznajemy Twoją Firmę
Jest to bardzo ważny krok. Na tym etapie poznajemy specyfikę Twojej firmy. Wiedza ta pozwoli nam dobrać optymalne urządzenia i oprogramowanie dla Ciebie.

Krok 2. Dobieramy optymalne rozwiązanie
Poznaliśmy właśnie Twoją firmę, wiemy czy jest to sklep, firma produkcyjna czy apteka. Poznaliśmy także jej specyfikę i strukturę organizacyjną. Dzięki temu dobierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie pod względem cenowo-technicznym.

Krok 3. Dostarczamy, instalujemy, szkolimy
Nasz wykwalifikowany serwis dostarczy, zainstaluje, a następnie przeszkoli Twój personel z obsługi sprzętu oraz oprogramowania wdrożonego w Twojej firmie.