Analiza potrzeb

Podstawą doboru właściwych rozwiązań Comarch jest audyt i analiza potrzeb Twojej Firmy. Eksperci POLKAS wykonają ją rzetelnie i sprawnie, wykorzystując doświadczenie z setek wcześniejszych wdrożeń. Porozmawiamy nie tylko o tym, jaka Twoja Firma jest dzisiaj, ale również gdzie chcesz, aby była jutro. Wspólnie dobierzemy moduły z poszczególnych systemów i stworzymy z nich narzędzie, które pomoże Ci w zarządzaniu.

Badanie potrzeb IT

Wdrożenie systemu

Właściwy element naszej pracy dla Ciebie stanowi wdrożenie oprogramowania, które wspólnie wybraliśmy. Jego adaptacja do realiów Twojego biznesu jest gwarantem sukcesu całego przedsięwzięcia. W specjalnym raporcie „The Day Before” przedstawimy Ci nasze wnioski oraz precyzyjny harmonogram wdrożenia. Dobierzemy do naszego zespołu właściwych partnerów po Twojej stronie, skutecznie ich przeszkolimy i przetestujemy wspólnie z nimi wszystkie detale. A wszystko po to, by na końcu z dumą wcisnąć upragniony START.

Wdrożenie systemu Comarch

Integracje i dodatki

Dzięki integracji i naszym autorskim dodatkom nie musisz rezygnować z własnych narzędzi. Wkomponujemy je w nowy system i połączymy funkcjonalności tak, by stanowiły spójną całość. Rozwiązania, które dla Ciebie stworzymy będą rozwijały się wraz z Twoją Firmą. Potrzeby, które się pojawią, będą dla nas inspiracją do tworzenia nowych narzędzi.

Dodatki i integracje Comarch

Opieka serwisowa

Gwarantujemy naszym Partnerom stałą opiekę serwisową i przemyślane wsparcie powdrożeniowe. W ich skład wchodzą m.in.: bieżąca pomoc w pracy, rozwiązywanie problemów, interwencje przy awariach, jak również wprowadzanie różnego rodzaju usprawnień i ułatwień w pracy. Będziemy przy Tobie, kiedy zajdzie potrzeba integracji systemu z innym rozwiązaniem. Znajdziesz nas obok siebie, kiedy niezbędna okaże się nowa funkcjonalność lub gdy po prostu będziesz potrzebował „czegoś więcej”.

Serwis IT