Systemy Comarch

Comarch jest producentem rozwiązań informatycznych oraz globalnym integratorem. W czasie 22 lat obecności na rynku zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach, realizując ponad 3500 projektów w 40 krajach świata.

Nowoczesny program dedykowany małym i średnim firmom, w szczególności polecany biurom rachunkowym i doradcom podatkowym. Dostępny w modelu stacjonarnym, jak i usługowym.Najczęściej kupowany system ERP w Polsce, dedykowany średnim i dużym firmom. Stosuje go już ponad 5000 przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych.Comarch ERP Altum

Platforma dedykowana polskim oraz zagranicznym firmom, umożliwiająca zarządzanie wieloma przedsiębiorstwami w jednym systemie. Polecana w szczególności sieciom franczyzowym, sieciom sprzedaży detalicznej oraz organizacjom holdingowym.

Comarch ERP iFaktury24

Innowacyjny program do fakturowania, dedykowany mikro i małym firmom. Posiada niezbędne w dzisiejszych realiach biznesowych funkcjonalności.

Comarch Cloud

Technologia systemów Comarch dostarczana za pośrednictwem przeglądarki, dostępna 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na świecie. Umożliwia korzystanie z oprogramowania, przechowywanie danych i prowadzenie firmy.