Zabezpieczanie danych

Moduł pozwalający na współdzielenie i ochronę kluczowych danych, jak np. lista klientów.

Najważniejsze funkcjonalności modułu “Zabezpieczanie danych” w Comarch ERP XL to:

  • Bezpieczeństwo i archiwizacja - szyfrowanie danych podczas transferu (SSL 128-bit) oraz bezpośrednio na komputerze użytkownika, przy wykorzystaniu algorytmu AES 256-bit, integracja z Comarch ERP XL - backup danych bezpośrednio z systemu, backup dowolnych danych MS SQL wg harmonogramów, automatyczny backup plików, folderów, dokumentów i lokalizacji sieciowych z komputerów PC, laptopów oraz serwerów, możliwość backupu otwartych plików, tworzenie kopii zapasowych archiwów programów pocztowych (np. Microsoft Outlook), powiadomienia e-mail / SMS informujące o statusie danego zadania backupu, przywracanie wcześniejszych wersji plików, składowanie danych na nowoczesnych serwerach Comarch Data Center.
  • Współdzielenie danych - bezpieczne udostępnianie danych innym użytkownikom za pośrednictwem iBard24 (wirtualny dysk w chmurze z funkcją automatycznego wykonywania kopii zapasowej - tzw. backup online), dostęp do danych przez przeglądarkę internetową bądź aplikację instalowaną na komputerze lub urządzeniu mobilnym, tworzenie i zarządzanie kontami użytkowników wewnątrz konta głównego, możliwość pracy grupowej na dokumentach z funkcją dodawania komentarzy.

Zapraszamy do kontaktu


W POLKAS łączymy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie z Twoją wizją biznesu. Stwórz z nami rozwiązania informatyczne dopasowane do Twojej firmy. Czuj się bezpiecznie korzystając z unikalnego serwisu i fachowego doradztwa. Systemy Comarch w połączeniu ze wsparciem Ekspertów POLKAS to pewna perspektywa rozwoju i przewagi na rynku.