Program Comarch CDN – kadry i płace

Pełne wsparcie kadrowo - płacowe oraz kompleksowa obsługa deklaracji.

Najważniejsze funkcjonalności modułu “Kadry i płace” w Comarch ERP XL to:

  • Pełne wsparcie kadrowo - płacowe - obsługa pełnego procesu kadrowo-płacowego – od przyjęcia pracownika, poprzez jego rozliczenia, aż do rozwiązania umowy o pracę i wyrejestrowania go z ubezpieczeń, wsparcie w określaniu wynagrodzeń dla pracowników w oparciu o kryteria takie jak: czas pracy, nieobecności lub staż pracy, przygotowanie wypłaty gotówkowej i przelewów na rachunki bieżące pracowników, pełna informacja o kosztach wynagrodzeń.
  • Obsługa deklaracji - rozliczanie umów cywilno-prawnych, właścicieli, szereg deklaracji składanych do ZUS i urzędu skarbowego, wysłanie deklaracji ZUS do programu Płatnik, wysyłanie deklaracji PFRON oraz SODiR Offline, e-deklaracji podatkowych na serwery Ministerstwa Finansów oraz wydruki deklaracji podatkowych.

Zapraszamy do kontaktu


W POLKAS łączymy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie z Twoją wizją biznesu. Stwórz z nami rozwiązania informatyczne dopasowane do Twojej firmy. Czuj się bezpiecznie korzystając z unikalnego serwisu i fachowego doradztwa. Systemy Comarch w połączeniu ze wsparciem Ekspertów POLKAS to pewna perspektywa rozwoju i przewagi na rynku.