Moduł Handel i magazyn – Comarch ERP Altum

Comarch ERP Altum kompleksowo wspiera i obsługuje wszystkie procesy sprzedażowo-magazynowe w przedsiębiorstwie, bez względu na jego specyfikę. Dzięki opcji prowadzenia wielu firm w jednym systemie, obszar handel-magazyn dla każdego przedsiębiorstwa prowadzony jest indywidualnie.

W Comarch ERP Altum firma może prowadzić wielokanałową sprzedaż w jednym systemie: uruchomienie sklepu internetowego (Comarch ERP e-Sklep), prowadzenie sprzedaży na darmowym portalu wszystko.pl, obsługa kontrahentów w modelu B2B (Comarch ERP Pulpit Kontrahenta), mobilna sprzedaż (Comarch ERP Mobile Kierownik Sprzedaży oraz Comarch ERP Mobile Sprzedaż).

Comarch ERP Altum to również wsparcie w procesie automatyzacji szeregu czynności. Dzięki narzędziom BPM można nim objąć chociażby: przyjmowanie i zamawianie towarów, oferowanie i realizację zamówień oraz zarządzanie rabatami i obsługę reklamacji.

Najważniejsze funkcjonalności modułu “Handel i magazyn” w Comarch ERP Altum to:

  • Zarządzanie artykułami i kontrahentami - możliwość kategoryzowania klientów w oparciu o różne kryteria, określenie szeregu cech i parametrów sprzedawanych produktów oraz system podpowiedzi dla tzw. artykułów powiązanych.
  • Obsługa dokumentów - zapytania, oferty, zamówienia, paragony, faktury, zarządzanie procesami logistycznymi, obsługa reklamacji, transakcje w walutach obcych.
  • Polityka cen i rabatów - kombinacje różnych typów cen, cenników oraz rabatów.
  • Zarządzanie sieciami franczyzowymi - możliwość zarządzania wieloma przedsiębiorstwami w jednym systemie.
  • Zarządzanie zapasami i gospodarką magazynową - kontrola stanów magazynowych, obsługa konsygnacji, zarządzanie opakowaniami.

Zapraszamy do kontaktu


W POLKAS łączymy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie z Twoją wizją biznesu. Stwórz z nami rozwiązania informatyczne dopasowane do Twojej firmy. Czuj się bezpiecznie korzystając z unikalnego serwisu i fachowego doradztwa. Systemy Comarch w połączeniu ze wsparciem Ekspertów POLKAS to pewna perspektywa rozwoju i przewagi na rynku.