Programy, systemy klasy ERP

Comarch to zdecydowany lider wśród polskich producentów systemów klasy ERP. Najnowsze raporty badawcze pokazują dynamiczny wzrost udziału w rynku systemów wspomagających zarządzanie.

Systemy i narzędzia usprawniające efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem, jak chociażby: Comarch ERP Optima, Comarch ERP iFaktury24, Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum. Umożliwiają zarządzanie sprzedażą i magazynem, księgowość, kadry i płace, analitykę, handel w Internecie i wiele innych.

Comarch ERP iFaktury24 to nowoczesny program dla jednoosobowych i małych firm, w całości dostępny za pośrednictwem przeglądarki internetowej. To intuicyjna aplikacja służąca do fakturowania, obsługi magazynu oraz prowadzenia uproszczonej księgowości. Pozwala ponadto stworzyć własny sklep internetowy, współpracuje z serwisem wszystko.pl oraz daje dostęp do bazy biur rachukowych w ramach usługi iKsięgowość24.

Comarch ERP Optima w chmurze pozwala na ewidencjonowanie sprzedaży, prowadzenie księgowości oraz kadr i płac, a także analizy bieżącej i historycznej kondycji firmy. Program dedykowany jest małym i średnim firmom i korzysta z niego już ponad 60 tys. firm w Polsce, co czyni go najpopularniejszym rozwiązaniem klasy ERP w naszym kraju.

Comarch ERP Altum to nowoczesna platforma ERP dedykowana średnim i dużym przedsiębiorstwom, obsługująca kluczowe procesy biznesowe w firmie. Posiada specjalną mutację dedykowaną sieciom handlowym – Comarch ERP Retail.

Comarch ERP XL to najchętniej kupowany system klasy ERP w Polsce. Dedykowany jest firmom produkcyjnym, handlowym i usługowym. Optymalna konfiguracja i ilość modułów dobierana jest na podstawie precyzyjnej analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy.

Systemy ERP Comarch oprócz gotowych funkcjonalności wspierających działalność firmy oferują liczne ponadstandardowe korzyści. Każda firma otrzymuje możliwość stworzenia indywidualnego profilu rozwiązań, który pozwala m.in. uruchomić kanał mobilny, nowe kanały dystrybucji, darmową sprzedaż w Internecie, korzystać z gotowych raportów Business Intelligence i procesów biznesowych w ramach BPM, zadbać o elektroniczny przepływ dokumentów oraz zagwarantować ich bezpieczeństwo poprzez automatyczny backup.

Dodatkowo dzięki Społeczności Comarch ERP przedsiębiorcy otrzymują przestrzeń do wymiany doświadczeń oraz dzielenia się wiedzą.

Zapraszamy do kontaktu


W POLKAS łączymy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie z Twoją wizją biznesu. Stwórz z nami rozwiązania informatyczne dopasowane do Twojej firmy. Czuj się bezpiecznie korzystając z unikalnego serwisu i fachowego doradztwa. Systemy Comarch w połączeniu ze wsparciem Ekspertów POLKAS to pewna perspektywa rozwoju i przewagi na rynku.