Oprogramowanie księgowe dla biura rachunkowego (iKsięgowość 24)

Platforma, która zrzesza profesjonalne biura rachunkowe, korzystające z oprogramowania Comarch ERP Optima oraz pozwala im na zaprezentowanie swojej oferty. To ważne miejsce również dla firm, które poszukują profesjonalnej obsługi księgowej.

Portal iKsięgowość24 to obszerna baza biur rachunkowych, gdzie znajdziesz profesjonalne biuro rachunkowe, świadczące usługi księgowe „szyte na miarę”. Dzięki Wyszukiwarce Księgowych szybko i wygodnie znajdziesz biuro rachunkowe działające w Twoim mieście.

Korzystają z iKsięgowość24 używasz jej również jako kanał komunikacji Twojej firmy z biurem rachunkowym. Każde biuro zrzeszone w iKsięgowość24 pracuje na oprogramowaniu Comarch ERP Optima, dzięki czemu masz pewność, że program księgowy Twojego biura jest stabilny oraz zgodny z obowiązującymi przepisami.

Twoja księgowość może udostępnić Ci za darmo program do fakturowania online Comarch ERP iFaktury24 w module Faktury, a dzięki mechanizmowi Internetowej Wymiany Dokumentów (IWD), możesz wysyłać bezpośrednio do swojego księgowego dokumenty wystawione w tej aplikacji.

Zapraszamy do kontaktu


W POLKAS łączymy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie z Twoją wizją biznesu. Stwórz z nami rozwiązania informatyczne dopasowane do Twojej firmy. Czuj się bezpiecznie korzystając z unikalnego serwisu i fachowego doradztwa. Systemy Comarch w połączeniu ze wsparciem Ekspertów POLKAS to pewna perspektywa rozwoju i przewagi na rynku.