Gabinet lekarski – narzędzie Comarch medNote

Intuicyjny system medyczny dedykowany Indywidualnym Praktykom Lekarskim, umożliwiający pracę z formularzami przypominającymi papierowe wersje dokumentów medycznych.

Formularze w medNote są wzorowane na papierowych wersjach dokumentów, znanych z codziennej pracy, a system bardziej przypomina edytor tekstu, niż klasyczną aplikację medyczną.

Zawartość uzupełnianych dokumentów jest automatycznie zapisywana w chmurze medNote, dzięki czemu dane są bezpieczne, a pracę można zawsze kontynuować na innym komputerze.

Comarch medNote agreguje dane z różnych źródeł (m.in. dokumentów historycznych, terminologii medycznych oraz usług zewnętrznych) i dostarcza je w sposób kontekstowy. Dzięki temu lekarz ma stały dostęp do kluczowych informacji o pacjencie, jak chociażby ubezpieczenie, czynniki ryzyka, wcześniejsze rozpoznania/leki/wywiady, przebyte badania.

Comarch medNote to także wygodne wystawianie recept. System posiada wbudowany katalog leków PharmIndex, który jest automatycznie przeszukiwany w trakcie wypisywania recepty. System podpowiedzi skraca czas potrzebny na wybranie leku, a także wyświetla aktualne poziomy refundacji, zakresy wskazań oraz informacje o dostępności rynkowej danego leku.

Program można w pełni dopasować do potrzeb lekarskiej specjalizacji ukrywając informacje, które nie są potrzebne, bądź dodając nowe. Można oznaczać rozpoznania i leki jako "ulubione", by mieć do nich szybszy dostęp oraz budować własne dokumenty i szablony.

Zdjęcia oraz zeskanowane dokumenty pacjenta można wgrywać zarówno z dysku jak i bezpośrednio z telefonu, korzystając z darmowej aplikacji medNote Scanner, która jest częścią oprogramowania Comarch medNote.

Zapraszamy do kontaktu


W POLKAS łączymy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie z Twoją wizją biznesu. Stwórz z nami rozwiązania informatyczne dopasowane do Twojej firmy. Czuj się bezpiecznie korzystając z unikalnego serwisu i fachowego doradztwa. Systemy Comarch w połączeniu ze wsparciem Ekspertów POLKAS to pewna perspektywa rozwoju i przewagi na rynku.