Promocja „Zrestartuj swoją firmę z Comarch ERP” obowiązuje tylko do końca września!

Końcówka roku sprzyja wymianie oprogramowania używanego w firmie. Bez względu na powody takiej decyzji warto wziąć pod uwagę przejście na jeden z programów Comarch. Sprzyja temu promocja „Zrestartuj swoją firmę z Comarch ERP”.

Jest ona dedykowana zarówno dla firm handlowych, usługowych czy produkcyjnych, jak również dla biur rachunkowych. Warunkiem skorzystania jest posiadanie oprogramowania innego producenta, którego wsparcie dobiegło już końca. Można wówczas przejść na Comarch ERP Optimę i zyskać 30% rabatu.

Jeżeli Państwa decyzja padnie na Optimę w wersji stacjonarnej, wówczas rabat dotyczył będzie zakupu licencji, z kolei przy wersji chmurowej zostanie on udzielony od miesięcznego abonamentu przez pierwszych 12 miesięcy korzystania z programu.

Ważnym warunkiem wzięcia udziału w promocji migracyjnej jest wcześniejsza rejestracja oraz przedstawienie faktury zakupu oprogramowania, którego wsparcie wygasło lub odnowienia gwarancji, wystawionej nie wcześniej niż 1 lipca 2021 roku. W celu dokonania rejestracji prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres erp@polkas.pl lub o telefon pod numer 012 634 05 44.