Tylko do końca września 50% rabatu na Comarch ERP e-Sklep

e-commerce jest jedną z najszybciej rozwijających jest gałęzi handlu, a wraz z nią rozwijają się narzędzia informatyczne służące do jej obsługi. Jednym z nich jest Comarch ERP e-Sklep. To gotowy sklep internetowy służący do sprzedaży online B2C, dystrybuowany w modelu abonamentowym.

Od poniedziałku 12 września trwa promocja Comarchu pozwalająca na uzyskanie 50% rabatu na abonament przez pół roku. Co ważne, skorzystać z niej mogą nie tylko nowi klienci, ale również obecni użytkownicy Optimy oraz innych systemów Comarchu, którzy do tej pory wahali się czy warto zainwestować w Comarch ERP e-Sklep. W chwili obecnej podjęcie tej decyzji będzie znacznie łatwiejsze. Promocja polega na udzieleniu 50% rabatu na wybrany wariant e-Sklepu przez pierwsze 6 miesięcy korzystania i trwa tylko do końca września, warto więc się spieszyć. Nowi klienci Comarch mogą też skorzystać z Pakietów Start, aczkolwiek promocje te nie łączą się.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego na adres erp@polkas.pl lub o telefon pod numer 012 634 05 44, pomożemy i podpowiemy.