15.04 zostanie udostępniona nowa wersja Comarch e-Sklep 2021.1.

Comarch e-Sklep to sklep internetowy umożliwiający sprzedaż produktów i usług w Internecie. Comarch e-Sklep zapewnia szeroki wachlarz możliwości dzięki integracji z systemami Comarch ERP. Najważniejsze procesy biznesowe zarządzane są z poziomu systemu Comarch ERP zintegrowanego z Comarch e-Sklep za pośrednictwem interfejsu wymiany danych. Aplikacja jest dostosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety).

W najnowszej wersji wprowadziliśmy nowy format linków w e-Sklepie, gdzie segmenty oddzielone są znakiem ukośnika. Płatności online rozszerzyliśmy o nową bramkę płatności paynow od mBanku.

Integracja z eBay została rozbudowana o wystawianie ofert wielowariantowych. W integracji z Allegro dodaliśmy m.in. obsługę zamówień z odroczoną płatnością dla firm oraz udostępniliśmy możliwość dodawania faktur do zamówień Allegro.

W tej wersji rozbudowaliśmy również szablon Szafir o nową wersję koszyka oraz lookbook, a także udostępniliśmy integrację z serwisem Amazon w zakresie pobierania zamówień.