Comarch PPK i Comarch OCR już od lipca w sprzedaży.

Oferta firmy Comarch wzbogacona została o dwie nowe aplikacje:

  • Comarch OCR – jest to narzędzie do rozpoznawania tekstu na fakturach i innych dokumentach, dzięki czemu nie jest konieczne ich ręczne przepisywanie.

  • Comarch PPK – to aplikacja do obsługi Pracowniczych Planów Kapitałowych, czyli systemu pozwalającego na solidarne odkładanie przez pracodawcę i pracownika środków na jego przyszłą emeryturę.

Kilka dni temu Comarch ogłosił ceny tych rozwiązań. Cenniki nie są jednorodne, ponieważ ceny uzależnione są od:

  • w przypadku OCR – od ilości stron.

  • w przypadku PPK – od ilości pracowników obsługiwanych za pomocą aplikacji. Dodatkowo inne ceny obowiązują dla pojedynczej firmy, a inne dla biur rachunkowych i podmiotów powiązanych (czyli tak zwanych licencji wielofirmowych).

Wszelkich informacji na temat cen i dostępnych opcji udzieli Państwu nasz dział handlowy dostępny pod adresem erp@polkas.pl lub telefonem 012 634 05 44.

Ważna informacja na temat aplikacji Comarch OCR jest taka, że do końca bieżącego roku mogą z niej korzystać wszyscy użytkownicy systemów Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum i Comarch ERP XT, natomiast firmy pracujące na programie Comarch ERP Optima w wersji 2019.2 lub wyższej bezpłatnie OCRa testować mogą do lipca 2019, czyli do momentu uruchomienia jego regularnej sprzedaży. Dotyczy to oczywiście tylko i wyłącznie klientów posiadających oprogramowanie Comarch ERP na gwarancji.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani bliższym poznaniem możliwości nowych aplikacji oraz ich konkretnymi cenami, zapraszamy do kontaktu.