Nowa wersja systemu Comarch ERP XL.

Comarch ERP XL jest jednym z najdynamicznej rozwijających się systemów informatycznych na rynku. Rozwiązanie to dedykowane jest do sektora średnich i dużych firm, a jego wyróżnikiem jest rozbudowany moduł do planowania, harmonogramowania i rozliczania produkcji.

W opublikowanej niedawno nowej wersji Comarch ERP XL 2019.1 na szczególną uwagę zasługuje zupełnie nowy moduł służący do kontroli jakości, powstały w odpowiedzi na potrzeby przede wszystkim firm produkcyjnych. Atutem tej wersji jest też współpraca z narzędziem Comarch OCR, służącym do inteligentnego rozpoznawania tekstów. Moduł ECOD rozbudowany został o mechanizm współpracy z siecią Castorama. Nowością są dodane języki wydruków faktur eksportowych – od wersji 2019.1 można drukować je także po ukraińsku, niemiecku i francusku. Użytkowników oprogramowania ERP XL nie posiadających licencji Comarch HRM ucieszy z pewnością umożliwienie dodawania delegacji zagranicznych bez konieczności posiadania tej licencji.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani bliższymi szczegółami nowej wersji XLa lub aktualizacją do wersji 2019.1 – serdecznie zapraszamy!