Pracujesz na Klasyce? Najwyższy czas pomyśleć o zmianie!

Comarch ERP Klasyka to program działający jeszcze pod starym systemem operacyjnym DOS. Jako, że jest to przestarzała i nierozwijana już technologia, wsparcie systemu cdn klasyka zakończy się wraz z końcem roku 2019, a ostatnie upgrqady możliwe będą do kupienia do 31 grudnia bieżącego roku.

Warto więc nie czekając na ostatni moment już teraz pomyśleć o wymianie oprogramowania na nowocześniejsze, najlepiej i najpłynniej będzie przejść na program z linii comarch software, choć nie jest to warunek konieczny, ponieważ POLKAS dysponuje gotowymi migratorami również do enovy365 i Symfonii.

Z oferty firmy Comarch do wyboru są systemy Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum. Wymienione nazwy funkcjonują od kilku lat, wcześniej programy te nazywane były cdn optima i cdnxl. Wówczas gdyby funkcjonowało takie nazewnictwo, nie było jeszcze systemu Altum, a więc i nazwa cdn altum nie miała racji bytu. Zresztą jeszcze do dnia dzisiejszego część klientów przyzwyczajona do starych określeń pyta nas o comarch cdn optimę i comarch cdn xl…

Zapraszamy do nas wszystkich użytkowników programu Klasyka. Po przeanalizowaniu potrzeb przygotujemy dedykowaną ofertę na nowy system – może być to rozwiązanie Comarchu lub inne. U wszystkich, którzy pracowali wcześniej na DOSie instalacja comarch optima przebiega bardzo sprawnie, ale to samo powiedzieć można o enovie, o Symfonii czy oczywiście o XLu.

Jak pokazuje nasze doświadczenie, największa bariera to nie ta technologiczna lecz mentalna. Osobom, które bardzo długo pracowały na jednym, prostym i intuicyjnym oprogramowaniu ciężko jest dopuścić do siebie myśl o zmianie. Wystarczy jednak prezentacja systemu ERP, pokazanie ile czasu się zaoszczędzi, ile uniknie pomyłek dzięki wdrożeniu nowego programu, a od razu otwierają się oczy i rozmowa wchodzi na inne, przyjazne tory.

Jeżeli macie Państwo kłopot z „oporem materii” u siebie w firmie – zapraszamy do nas! Wiemy jak go skutecznie przełamać!