Po Produkcji czas na Retail!

Sukces związany z popularnością organizowanych konferencji z serii „Produkcja w dobrych Rękach” skłonił firmę Comarch do rozszerzenia tej formy promocji rozwiązań informatycznych o inne gałęzie gospodarki.

„Comarch Retail 2017 Rozwiązania IT dla sieci retail oraz e-commerce” to konferencja dedykowana szeroko pojętej sprzedaży, zarówno stacjonarnej, jak internetowej. Głównym celem organizatorów jest przybliżenie uczestnikom najpopularniejszych rozwiązań IT oraz pokazanie zupełnie nowych pomysłów, które w znacznym stopniu przyczynią się do wzrostu sprzedaży, a w konsekwencji do rozwoju firm.

Konferencja, poza naturalną formą prezentacji systemów ERP i dedykowanych aplikacji, opierać się będzie na dyskusji najnowszych badań przeprowadzonych przez firmę Comarch, przy wsparciu Kantar TNS, w Holandii, Niemczech, Polsce, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech. Efektem tych działań jest raport określający aktualne i przyszłe zachowania na rynku konsumenckim, oczekiwania kupujących oraz ich lojalność wobec wybieranych dostawców. Wyniki badań jasno obrazują obecne trendy rynku, pozwalają również na prognozę ich rozwoju w perspektywie najbliższej dekady.

Wykorzystanie tej wiedzy będzie kluczowe dla przedsiębiorców działających w modelu e-commerce, jak również prowadzącym klasyczną sprzedaż stacjonarną.

W czasie konferencji odbędą się prelekcje klientów obecnie korzystających z rozwiązań retail i e-commerce od Comarch, na temat pozytywnego wpływu oprogramowania na działanie firm oraz bezpośrednich korzyści z niego wynikających.

Serdecznie zapraszamy naszych klientów posiadających licencje Comarch oraz wszystkich zainteresowanych dołączeniem do tego grona lub ogólnymi trendami rynku sprzedaży na najbliższe dziesięć lat, do rejestracji swojego udziału w tym wydarzeniu.

Wystarczy kliknąć w link i potwierdzić rejestrację poprzez wypełnienie formularza.

Wszelkie dodatkowe pytania proszę kierować do naszego działu handlowego pod numer 12 634 05 44, lub mailowo na erp@polkas.pl