Comarch ERP Klasyka. Zamiana cennika programu

Comarch ERP Klasyka jest programem pracującym jeszcze pod starym systemem operacyjnym DOS. Technologia ta przestaje być już wspierana, czego przejawem był chociażby koniec wsparcia dla DOSowej KP (Książki Podatkowej), wskutek czego jej użytkownicy pozbawieni zostali wymaganych prawem aktualizacji, co z kolei zmusiło ich do zmiany systemu na nowocześniejszy.

Aktualnie coraz częściej pojawiają się zapowiedzi o końcu wsparcia dla kolejnych modułów, w tym przede wszystkim dla Księgi Handlowej oraz Kadr i Płac, ale póki co żadne konkretne daty nie padły. Padła natomiast data, od kiedy podniesione zostaną ceny nowych licencji (a co za tym idzie, również aktualizacji) Klasyki. Nastąpi to od 16 czerwca bieżącego roku. Wzrost cen wyniesie około 20%.

W obliczu droższych upgradów oraz widma zakończenia wsparcia przez producenta, które nastąpić może w każdej chwili doradzamy nie czekać na ostatni moment, aby nie stanąć pod ścianą i być zmuszonym do szybkiego wdrożenia nowego oprogramowania, sugerujemy już teraz zaznajomić się z dostępnymi na rynku rozwiązaniami.

POLKAS jako niezależny dostawca i partner trzech wiodących na krajowym podwórku producentów systemów informatycznych (firm Comarch, Soneta i Sage) pomoże Państwu w wyborze optymalnego rozwiązania. Dużym atutem programu Comarch ERP Optima jest przygotowana przez Comarch promocja migracyjna, pozwalająca na uzyskanie nawet 40% rabatu na zakup licencji Optimy! Rabat taki możliwy jest do uzyskania jeżeli posiadana przez Państwa Klasyka jest na gwarancji. Plusem systemu enova z kolei jest możliwość obsługi tego oprogramowania bez użycia myszki, w zasadzie tylko z klawiatury oraz to, że bardzo duża ilość skrótów klawiszowych została jeden do jednego przeniesiona właśnie z Klasyki.

Nasi handlowcy pomogą Państwu w wyborze i przygotują optymalne oferty, a wdrożeniowcy zaprezentują plusy i minusy poszczególnych rozwiązań. Zapraszamy!

Wśród naszych klientów na Klasyce pracują jeszcze między innymi takie firmy jak Biuro Rachunkowe Barbara Linczowska z Libiąża, Piekarnia Mazur z Iwanowic Włościańskich koło Słomnik, Silla z Mszany Dolnej czy firma Colormetric z Krakowa.