PRODUKCJA W DOBRYCH RĘKACH 2017 – ostatnie wolne miejsca!

Zeszłoroczna edycja konferencji Produkcja w Dobrych Rękach została bardzo pozytywnie oceniona za swoja wartość merytoryczną i praktyczne podejście do przedstawionych zagadnień. Podobnie w tym roku Comarch organizuje serię spotkań w miastach Polski, w trakcie których omówione zostaną kwestie związane z planowaniem, realizacją i rozliczaniem produkcji w firmie, przy zastosowaniu narzędzi oferowanych przez nowoczesne platformy ERP.

W ramach konferencji będą prowadzone prelekcje na temat technicznego przygotowania produkcji i zarządzania gospodarką narzędziową, rozliczania kosztów i raportowania zarządczego z wykorzystaniem narzędzi systemowych oraz Business Intelligence, czy zarządzania budżetem rzeczowo-finansowym w produkcji projektowej. Odbędą się również prezentacje nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie wydajności, utrzymanie ruchu, oraz ułatwienie wprowadzania informacji przez pracowników działów produkcyjnych.

Uzupełnieniem powyższych będą Case Study zakończonych wdrożeń.

Kolejna część dotyczyć będzie wykorzystania aplikacji WMS do zarządzania magazynem materiałów, półproduktów i wyrobów gotowych. Przedstawione zostanie przydzielanie dyspozycji na podstawie potrzeb produkcyjnych, realizacja przyjęć i wydań „z” i „na” produkcję, wieloetapowa kompletacja zamówień Klientów oraz analiza efektywności pracy magazynierów.

Poza kwestiami technicznymi poruszony zostanie temat finansowania zewnętrznego inwestycji informatycznych w przedsiębiorstwach. Swoimi doświadczeniami w tym zakresie podzielą się z Państwem eksperci Comarch.

Zostało niewiele czasu na rejestrację uczestnictwa w konferencji „Produkcja w Dobrych Rękach 2017”.

Zainteresowanych wzięciem udziału zapraszamy na stronę https://produkcja2017.comarch.pl/, gdzie można zgłosić swoje uczestnictwo w spotkaniu w Poznaniu 16 maja, Gdańsku 17 maja, Warszawie 18 maja, Katowicach 19 maja lub Wrocławiu 30 maja.

Ilość miejsc jest ograniczona!