Model usługowy Comarch ERP Optima, czyli Twój system zarządzania dostępny w chmurze.

Comarch ERP Optima, jeden z najpopularniejszych w Polsce programów do zarządzania procesami w firmie, jest dostępny nie tylko w wersji stacjonarnej, ale także online. Dzięki temu za pomocą przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji każdy nowoczesny przedsiębiorca może uzyskać dostęp do potrzebnych danych w każdej chwili i z dowolnego miejsca. Uproszczenie i zautomatyzowanie procesów ułatwia zarządzanie i oszczędza czas.

Co zapewnia model usługowy?

  • Mobilność i elastyczność – szybki dostęp do kompleksowego zarządzania firmą z każdego miejsca, 24h/dobę, bez konieczności instalowania na komputerze dodatkowych programów i aplikacji.

  • Aktualność – oprogramowanie dostępne online zawsze oferuje najnowszą wersję, uwzględniającą wszelkie zmiany przepisów.

  • Bezpieczeństwo – dane firmowe w chmurze są doskonale zabezpieczone. Comarch Data Center spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa, a dane są szyfrowane, regularnie kopiowane i zabezpieczone przed wirtualną lub fizyczną ingerencją z zewnątrz, czy awarią sieci energetycznej.

  • Oszczędność – przedsiębiorca korzystający z Comarch ERP Optima online nie ponosi kosztów administracji konserwacji serwerów, a niewielka miesięczna opłata abonamentowa jest alternatywą dla dużego, jednorazowego wydatku przy inwestycji w oprogramowanie w modelu stacjonarnym.

Czy to rozwiązanie dla Twojej firmy? Jeśli jesteś aktywnym, mobilnym przedsiębiorcą, jeśli pracujesz w różnych lokalizacjach i potrzebujesz dostępu do danych Twojej firmy niezależnie od pory dnia i miejsca, jeśli oczekujesz maksymalnego bezpieczeństwa danych i pełnej zgodności oprogramowania z aktualnymi przepisami, to zdecydowanie tak.

Wszystkich Państwa zainteresowanych szczegółami oferty Comarch EPR Optima online zapraszamy do kontaktu z działem handlowym POLKAS, telefonicznie 12 634 05 44 lub mailowo na erp@polkas.pl