Nowe funkcjonalności modułu Comarch OCR

Chcemy poinformować, że Klienci posiadający rozwiązanie Comarch OCR, zyskają możliwość komunikacji z Krajowym Systemem e-Faktur w Comarch ERP, bez konieczności nabywania dodatkowych rozwiązań. W ramach narzędzia Comarch OCR otrzymają Państwo pełną obsługę komunikacji z KSeF, czyli m.in. możliwość odbioru faktur zakupowych z KSeF, jak i wysyłki faktur sprzedaży z systemu Comarch ERP.

Obecnie w Comarch trawa darmowy okres próbny komunikacji z Krajowym Systemem e-Faktur i potrwa on do 31 marca 2024 roku. Do tego momentu faktury z KSeF nie będą wpływały na ilość dokumentów w posiadanym przez państwa pakiecie.

Przypominamy, że obowiązek korzystania z e-Faktur dla czynnych podatników VAT ma rozpocząć się 1 lipca 2024 roku. Zachęcamy już dziś do komunikacji z KSeF, korzystając z dostępnego w systemach Comarch ERP środowiska demonstracyjnego lub produkcyjnego Krajowego Systemy e-Faktur.

W razie pytań odnośnie KSeF zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami pod numerem 12 634 05 44 lub e-mail erp@polkas.pl.