Specjalna oferta Tpay dla Klientów Comarch e-Sklep

Płatności mobilne – ulubiona metoda płatności Polaków?

W dzisiejszych czasach płatności bezgotówkowe zyskują ciągle na znaczeniu. Ma to odzwierciedlenie zarówno w sprzedaży stacjonarnej jak i internetowej. Z badań przeprowadzonych przez Tpay wraz z agencją badawczą SW Research wynika , że wśród ulubionych metod płatności Polaków są płatności dokonywane za pomocą smartfona. 31% badanych lubi za ich pomocą robić e-zakupy. Osoby w wieku 23-34 lat jeszcze chętniej sięgają po takie płatności bowiem odsetek korzystających w ich przypadku sięga 43%. Jedną z najpopularniejszych płatności mobilnych jest blik.

Brak takich metod płatności we własnym sklepie może skutkować brakiem zakupu. Płatności takie są preferowane przez wielu kupujących ze względu na łatwość oraz szybkość transakcji.

Od teraz można udostępnić klientom sklepu e-Sklepu Comarch płatności BLIK, szybkie przelewy onlinie, GooglePay, Apple Pay, oraz inne popularne metody płatności mobilnych. Integracja z operatorem płatności jest wbudowana w e-Sklep i dostępna dla każdego sprzedawcy. Przedsiębiorca, który już zawarł umowę z Tpay może włączyć w swoim e-Sklepie tą płatność, podać ID sprzedawcy oraz kod bezpieczeństwa dostarczany przez Tpay. Od tego momentu klienci e-Sklepu mogą korzystać z metod dostarczanych przez operatora, w tym płatności mobilnej.

Aktywuj konto Tpay i korzystaj z usług zaufanego dostawcy. Dzięki specjalnym warunkom zyskasz:

  • tylko 1% prowizji od transakcji dokonanych za pomocą BLIKA, przelewów online oraz innych metod płatności,
  • płatności odroczone Twisto 1%,
  • 0 zł za wypłaty oraz zwrot środków,
  • 0 zł za zwroty środków do klientów.

Po więcej informacji zapraszamy do naszych konsultantów pod nr telefonu 12 634 05 44 lub e-mail erp@polkas.pl.