Korzystasz ze starego klucza Comarch? Wymień go zanim Optima przestanie działać

Menadżer licencji to miejsce, w którym przechowywane są informacje na temat posiadanego oprogramowania Comarch ERP, takie jak termin gwarancji, rodzaj i ilości posiadanych stanowisk. Dawnej były to fizyczne klucze HASP na USB, od pewnego czasu wydawane są przede wszystkim klucze wirtualne.

Niektóre firmy korzystają jeszcze ze starych zabezpieczeń w postaci plików SoftHASP. Były one dołączane na przykład przy zakupie pakietów dla nowych firm oraz dla biur rachunkowych. Jeżeli jesteście Państwo w tym gronie, prosimy pamiętać, że wraz z końcem marca 2021 roku definitywnie zakończy się ich wsparcie, pliki te przestaną po prostu działać i nie będzie możliwe nawet odnowienie gwarancji na oprogramowanie Comarch ERP. Wiąże się to z ograniczeniami technicznymi, jakimi obarczone są klucze SoftHASP, przy czym wymiana ich na klucze wirtualne realizowana jest bezpłatnie.

Celem wymiany pliku na nowy klucz prosimy o kontakt na adres erp@polkas.pl lub o telefon pod numer 12 634 05 44. Przeprowadzimy Państwa przez proces wymiany i pomożemy szybko uruchomić nowy klucz wirtualny.