Sprzedaż za pomocą systemu ERP? Polecamy Comarch ERP Optimę!

Comarch to wiodący na rodzimym rynku dostawca rozwiązań informatycznych. Jednym z jego flagowych produktów jest Comarch ERP Optima. Program ten może być wykorzystywany w każdym obszarze działania przedsiębiorstwa, a bardzo duże możliwości daje w e-commerce.

Chodzi tutaj przede wszystkim o e-Sklep, który występuje w trzech wersjach funkcjonalnych:

  • e-Sklep Standard

  • e-Sklep Enterprise

  • e-Sklep B2B

Ta ostatnia, najbogatsza wersja służyć może również jako platforma B2B do współpracy między kontrahentami biznesowymi.

Oprócz e-Sklepów do dyspozycji swoim klientom Comarch oddaje aleję handlową wszystko.pl, która w założeniu ma być konkurencją dla Allegro. Klientom posiadającym już swoje własne sklepy internetowe POLKAS oferuje integratory z Optimą, a także z innymi systemami (np. Comarch ERP XLem czy enovą365). Do tej pory zbudowaliśmy integracje między innymi z takim platformami e-commerce jak Baselinker, Magento, Shoper, Presta Shop czy IAI Shop.

W swej polityce Comarch nie zapomina także o firmach ukierunkowanych bardziej na tradycyjną sprzedaż stacjonarną, do których dyspozycji również oddaje szereg gotowych narzędzi. Wśród nich warto wymienić np. Detal – moduł do szybkiej sprzedaży w sklepie czy Comarch ERP Mobile Sprzedaż – aplikacje dla przedstawicieli handlowych na urządzenia mobilne, co ważne działające również w trybie off-line, co przy pracy w terenie jest przecież niezbędne. Po odzyskaniu połączenia z siecią następuje synchronizacja z bazą danych Optimy.

Chętnie zaprezentujemy Państwu jak każde z tych narzędzi działa w praktyce, a także doradzimy co warto wybrać.

Zapraszamy!