Koniec promocji „Terabajt dla biznesu za darmo”.

Comarch iBard jest jednym z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych sposobów archiwizacji danych. Chmura Comarch służyć może do przechowywania zarówno kopii baz danych i plików firmowych, jak i dokumentów czy zdjęć prywatnych.

Celem wypromowania tego narzędzia ponad rok temu Comarch ogłosił promocję „Terabajt dla biznesu za darmo”, dzięki której można było bezpłatnie przez rok korzystać z konta Enterprise o pojemności 1 TB. Promocja ta skończyła się 31 grudnia 2019 roku i mniej więcej teraz przypada okres odnowienia usługi, u klientów którzy zgodnie z regulaminem nie wypowiedzieli jej. Dlatego warto z odpowiednim wyprzedzeniem skontaktować się z obsługującym partnerem Comarch i wybrać optymalny dla siebie pakiet. Jeżeli się tego nie uczyni, konto odnowi się automatycznie, na zasadzie subskrypcji.

Pakiety, do jakich można dokonać migracji to:

  • Pakiet Ekonomiczny (100 GB) – 210 PLN netto rocznie.

  • Pakiet Standard (200 GB) – 430 PLN netto rocznie.

  • Pakiet Biznes (500 GB) – 1 300 PLN netto rocznie.

  • Pakiet Enterprise (nielimitowane GB) – cena ustalana indywidualnie.

W razie pytań dotyczących usługi iBard lub szerzej, tematu archiwizacji i zabezpieczenia Państwa danych prosimy o kontakt z nami pod adresem email erp@polkas.pl lub numerem telefonu 012 634 05 44.