Promocja na Comarch PPK.

Pracownicze Plany Kapitałowe weszły w życie od 1 lipca 2019 roku. Na razie objęły one tylko największe przedsiębiorstwa, jednak sukcesywnie do programu włączane będą kolejne, coraz mniejsze firmy. Na temat samego programu i zasad jego obowiązywania zostało już powiedziane i napisane bardzo dużo, kwestią otwartą jest natomiast cały czas wybór optymalnego narzędzia informatycznego do jego obsługi.

Jednym z najlepszych pośród dostępnych na rynku jest rozwiązanie firmy Comarch. Warto zainteresować się nim szczególnie teraz, ponieważ tylko do 31 lipca można zamówić je z 20% rabatem.

Promocja ta obejmuje wszystkie typy licencjonowania Optimy, czyli ma zastosowanie do wersji stacjonarnej programu i do chmury, a także skorzystać z niej mogą również biura rachunkowe oraz podmioty powiązane.

Wszelkich szczegółów na temat cen i warunków zakupu udzieli Państwu nasz dział handlowy, dostępny od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 16.00 pod numerem telefonu 012 634 05 44 oraz adresem e-mail erp@polkas.pl.

Zapraszamy!