Finisz akcji promującej bezpieczną archiwizację danych w chmurze Comarchu.

iBard jest jedną z najbezpieczniejszych, a jednocześnie najtańszych metod archiwizacji danych. Dodatkowym atutem dla wielu użytkowników jest jego „bezobsługowość”, ponieważ prawidłowo skonfigurowana usługa gwarancje to, że kopie bezpieczeństwa bazy danych systemu ERP wykonywać się będą „same”. Mimo, iż jest to rozwiązanie firmy Comarch, nic nie stoi na przeszkodzie, aby użyć go również w firmach korzystających z konkurencyjnych względem oprogramowania Comarch rozwiązań informatycznych. iBard może służyć także do przechowywania różnego rodzaju plików i dokumentów, a dzięki responsywnym aplikacjom mobilnym równie łatwo jest z niego korzystać na komputerze stacjonarnym co na laptopie, tablecie czy smartfonie.

Jakby tych atutów było mało, tylko do końca marca klienci pracujący na systemach Comarch ERP mają możliwość skorzystania z akcji promocyjnej „terabajt za darmo”, w ramach której mogą otrzymać w pełni funkcjonalne konto iBard o pojemności jednego terabajta, i to na rok czasu bez żadnych opłat!

Jak tego dokonać? Najprościej kontaktując się z naszymi specjalistami pod adresem erp@polkas.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 012 634 05 44 i wybierając numer wewnętrzny 1.

Nawet mając dobrze zabezpieczoną własną infrastrukturę serwerową radzimy wykonywać kopie na nośnikach zewnętrznych, przechowywanych poza siedzibą firmy oraz przy użyciu narzędzi chmurowych, takich jak np. iBard Comarchu.

Zapraszamy!