Nowe maszyny serwerowe Hewlett-Packard Enterprise już dostępne w Comarch ZOC.

W drugiej połowie stycznia w ofercie sprzętowej Comarch pojawiły się urządzenia najnowszej linii biznesowej HP. Generacja 10 maszyn serwerowych Hewlett-Packard Enterprise to przede wszystkim kamień milowy w wydajności zarówno obliczeniowej, jak i energetycznej. Dzięki zastosowaniu nowej rodziny procesorów Intel® Xeon® Scalable nowe serwery HP mogą osiągać nawet 71% wzrost mocy obliczeniowej w stosunku do modeli poprzedniej generacji opartych o procesory serii E5v4.

Dla maszyn 10 generacji Hewlett-Packard Enterprise przygotowało również nowe kości pamięci HPE DDR4 SmartMemory, o 11% szybsze od swoich poprzedników i umożliwiające obsługę maksymalnie 3 TB skumulowanej pamięci operacyjnej.

W Zintegrowanej Ofercie Comarch dostępne są następujące maszyny:

  • HPE ProLiant DL 380 gen. 10

Serwer rackowy (2U) będący następcą niezwykle popularnej DL380gen9. Doskonałe parametry sprzętu i możliwość niemal nieograniczonej modyfikacji składają się na jedną z najbardziej uniwersalnych maszyn dostępnych na rynku.

  • HPE ProLiant ML 350 gen. 10

Serwer typu tower, bezpośrednia kontynuacja linii ML350gen9. Obudowa serwera została skrócona, przy zachowaniu pełnej możliwości rozbudowy o akcesoria czy dodatkową pamięć masową. W wersji specjalnej umożliwia przekształcenie do zabudowy w szafie rackowej. Idealny kompromis miedzy ceną, a jakością.

Na koniec małe odstępstwo Hewlett-Packard Enterprise od standardowego myślenia o serwerze:

  • HPE ProLiant MicroServer Gen10

Wyjątkowy mikroserwer bazujący na rozwiązaniach firmy AMD. Kompaktowy, cichy, energooszczędny, jednocześnie pozwalający na wykorzystanie do 32 GB pamięci operacyjnej jest idealny dla małego, domowego biura. Technologia AMD APU pozwala na wyświetlanie obrazu w jakości 4K, bez stosowania dedykowanych kart graficznych.

Bardzo istotny jest również fakt, że maszyny HPE oferowane przez Comarch są dostępne w specjalnych cenach dla wszystkich firm korzystających z oprogramowania Comarch. Szczegóły oferty dostępne w dziale Handlowym POLKAS.