Nowe wersje w Comarch – e-pracownik i DMS

Comarch udostępnił nowe wersje aplikacji e-pracownik i DMS, udoskonalonych o nowe funkcjonalności, ułatwiające codzienną pracę oraz rozszerzające możliwości aplikacji.

W e-pracowniku2018.0.1 na największą uwagę zasługuje dodany w tej wersji moduł Rekrutacja. Umożliwia on przeprowadzenie pełnego procesu rekrutacji, począwszy od dodawania i zatwierdzania wakatów oraz tworzenia ofert pracy, praktyk i staży, przez możliwość prowadzenia rekrutacji wewnętrznej, konfigurację zewnętrznej strony internetowej dla kandydatów, przyjmowanie i ocenę aplikacji, po automatyczne przekazywanie nowego pracownika do modułów kadrowo-płacowych w systemach Comarch oraz nowe uprawnienia i powiadomienia mailowe.

Comarch DMS w wersji 2017.3.2 współpracuje z najnowszą wersją Comarch ERP Optima (2018.0.1). Najnowsze zmiany objęły m.in. mechanizm zaawansowanego wyszukiwania (dokumenty można wyszukiwać wg dowolnej kontrolki dodanej do szablonu dokumentu, można także podejrzeć szczegóły dokumentu z listy zawężonej w wyniku wyszukania) i kontrolkę „Dane tabelaryczne” (możliwość podpinania wielu dokumentów elektronicznych z systemów Optima oraz XL, dynamiczna modyfikacja informacji w kontrolce tabelarycznej w oparciu o zdarzenia z niej pochodzące). Wprowadzono także możliwość logowania domenowego. Z wersją DMS 2017.3 współpracuje Comarch Mobile DMS na platformy Android i iOS.

Dynamiczny rozwój produktów Comarch owocuje zwiększonym zainteresowaniem przedsiębiorców. Wszystkich, którzy chcieliby wdrożyć w swojej firmie rozwiązania Comarch, zapraszamy do kontaktu z firmą POLKAS – erp@polkas.pl lub 12 634 05 44.