Wszystko.pl bogatsza o nowe funkcjonalności i wygląd.

logo_wszystko.plW najnowszej wersji wszystko.pl użytkownik zauważy ulepszoną szatę graficzną, ale również ułatwienia w wyszukiwaniu i przeglądaniu towarów na urządzeniach mobilnych. Usprawniono użytkowanie platformy nie tylko Konsumentom, ale również Sprzedawcom, którzy będą mogli monitorować predyspozycje potencjalnych Klientów.

Nowy, atrakcyjny wygląd platformy e-commerce dostosowany jest do pracy na dowolnym urządzeniu. Zwiększono komfort wyszukiwania i przeglądania towarów ze smartfona, tabletu, czy komputera PC. Zmiany maja na celu podniesienie atrakcyjności i wzrost sprzedaży u Klientów, wystawiających towary na wszystko.pl. Na chwilę obecną udostepniono 346 tys. towarów.

Zoptymalizowano wyszukiwanie towarów na stronie głównej .Wchodząc na stronę wszystko.pl, uzytkownik widzi tylko pole do wyszukiwania oraz produkty dnia. Pełna gama produktów dostępna jest po pierwszym wyszukaniu żądanego towaru. Wyszukujący nie jest przytłoczony dużą ilością informacji na stronie i może wyszukiwać towary w analogiczny sposób jak np. w Google. Konsument może złożyć ofertę zakupu na towar o statusie „nie dostępny” , w takim przypadku uzyska odpowiedź od Sprzedawców wystawiających towary na wszystko.pl.

Poprawiono równiez inne aspekty. Zoptymalizowano prezentację kategorii towarów w obrębie głównych kategorii, zostały one przeniesione do górnej części strony. Katalog uzyskał przejrzystość z nakierowaniem na najważniejsze informacje. Uproszczono składanie zamówień pod względem użyteczności. Dodano obszary: „Taniej w zestawie” oraz wprowadzono powiadomienia o dostępności dla zestawów o statusie: „Zapowiedź” i „Niedostępny”.

W najnowszych wersjach systemów Comarch ERP Altum, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Optima zostały wprowadzone panele prezentujące informacje z portalu handlowego wszystko.pl.

Sprzedawcy uzyskali narzędzie do monitorowania , jakich najczęściej towarów szukają potencjalni Klienci co zaowocuje wprowadzaniem nowych towarów i wzrostem kompleksowości swojej oferty. Konsumenci (użytkownicy systemów Comarch ERP) mogą oglądać produkty polecane oraz ofertę dnia, co z kolei wpłynie na popularyzację portalu.

Wszystko.pl jest całkowicie darmową platformą sprzedażową B2B2C dla Klientów systemów Comarch ERP (również Comarch ERP iFaktury24). Udostępnianie towarów wprost z systemu Comarch ERP na wszystko.pl to tylko kilka kliknięć. Platforma wszysto.pl to dopełnienie oferty rozwiązań e-Commerce (Comarch ERP e-Sklep – narzędzie do budowy własnego sklepu internetowego oraz Comarch ERP Pulpit Kontrahenta – internetowa platforma B2B) dostępnych dla użytkowników systemów Comarch ERP.