W połowie czerwca 2015 roku redakcja „Gazety Finansowej” ogłosiła listę wyróżnionych firm, oferujących najlepsze produkty dla małych i średnich przedsiębiorstw. Comarch ERP iFaktury24 otrzymał tytuł najlepszego oprogramowania dla MSP.

Comarch ERP iFaktury24 to nowoczesne i wysoce intuicyjne oprogramowanie do fakturowania, prowadzenia magazynu oraz uproszczonej księgowości. Użytkowanie systemu nie wymaga żadnych instalacji, albowiem jest on dostępny poprzez przeglądarkę internetową. Z usług Comarch ERP iFaktury 24 można korzystać na każdym urządzeniu mobilnym z dostępem do Internetu.

Już ponad 37 000 firm używa Comarch ERP iFaktury24, który posiada niezbędne w dzisiejszych realiach biznesowych funkcjonalności:


 
 

Zapraszamy do kontaktu


W POLKAS łączymy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie z Twoją wizją biznesu. Stwórz z nami rozwiązania informatyczne dopasowane do Twojej firmy. Czuj się bezpiecznie korzystając z unikalnego serwisu i fachowego doradztwa. Systemy Comarch w połączeniu ze wsparciem Ekspertów POLKAS to pewna perspektywa rozwoju i przewagi na rynku.