Comarch Cloud Computing ERP

Z usług Comarch Cloud korzysta już ponad 137 000 firm. Rozwiązania w tzw. “chmurze” to nic innego jak technologia systemów Comarch dostarczana za pośrednictwem przeglądarki, niczym usługa przez Internet. Umożliwia to korzystanie z oprogramowania, przechowywanie danych i prowadzenie firmy bez konieczności instalacji w środowisku informatycznym przedsiębiorstwa. Dzięki temu użytkownik Comarch Cloud korzysta z dostępnych funkcjonalności 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na świecie.

Dostępne usługi w ramach platformy Comarch Cloud to:

Backup & Sync (iBard24)

wirtualny dysk w chmurze z funkcją automatycznego wykonywania kopii zapasowej (backup online).

ERP

systemy i narzędzia usprawniające efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem, jak chociażby: Comarch ERP Optima, Comarch ERP iFaktury24, Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum.

E-commerce

systemy do prowadzenia sprzedaży w Internecie, takie jak: Comarch ERP e-Sklep i wszystko.pl

Usługi księgowe
(iKsięgowość 24)

platforma, która zrzesza profesjonalne biura rachunkowe, korzystające z oprogramowania Comarch ERP Optima oraz pozwala im na zaprezentowanie swojej oferty.

Internet rzeczy WSZYSTKO (Comarch beacon)

urządzenie, które pozwala w sposób zautomatyzowany docierać ze spersonalizowanymi informacjami do odbiorców przy użyciu aplikacji mobilnej.

Business Intelligence

Comarch BI Cloud to narzędzie dostępne w chmurze, dzięki któremu możliwy jest controlling oraz bieżące analizy procesów zachodzących w przedsiębiorstwie.

Hosting

dostęp do nowoczesnych ośrodków Comarch Data Center, które zapewniają wysokie standardy bezpieczeństwa i maksymalną ochronę danych.

Gabinet lekarski

narzędzie Comarch medNote to intuicyjny system medyczny dedykowany Indywidualnym Praktykom Lekarskim, umożliwiającypracę z formularzami przypominającymi papierowe wersje dokumentów medycznych.

Zapraszamy do kontaktu


W POLKAS łączymy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie z Twoją wizją biznesu. Stwórz z nami rozwiązania informatyczne dopasowane do Twojej firmy. Czuj się bezpiecznie korzystając z unikalnego serwisu i fachowego doradztwa. Systemy Comarch w połączeniu ze wsparciem Ekspertów POLKAS to pewna perspektywa rozwoju i przewagi na rynku.