Historyczny awans Comarch w raporcie Computerworld TOP 200

Historyczny awans Comarch w raporcie Computerworld TOP 200 w kategorii „Najwięksi dostawcy systemów Enterprise Resource Planning (ERP)”

Comarch w tym roku zajął pierwsze miejsce i wyprzedził tym samym Asseco Business Solutions, na trzecim miejscu na podium pozostał SAP Polska. Comarch jako jedyna spółka z pierwszej piątki odnotował aż 20% dynamikę wzrostu osiągając przychody na poziomie 332,7 mln zł. Oto kilka czynników, które przyczyniły się do sukcesu Comarch jako dostawcy ERP:

Doświadczenie i historia: Comarch istnieje na rynku informatycznym od ponad 25 lat. W tym czasie firma zdobyła duże doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań ERP. Długotrwałe istnienie firmy pozwoliło jej na rozwinięcie i doskonalenie swoich produktów, zdobycie zaufania klientów oraz pozycję lidera na rynku.

Szeroka gama rozwiązań: Comarch oferuje szeroki zakres produktów ERP, które mogą być dostosowane do różnych branż i potrzeb klientów. Firma posiada rozwiązania dedykowane dla sektorów takich jak handel, produkcja, usługi finansowe, telekomunikacja i wiele innych. Szeroka oferta produktowa pozwala Comarch na dotarcie do różnych segmentów rynku i zaspokojenie różnorodnych potrzeb klientów.

Innowacyjność i rozwój technologiczny: Comarch stale inwestuje w rozwój technologiczny i nowoczesne rozwiązania. Firma śledzi trendy w dziedzinie informatyki i dostosowuje swoje produkty do zmieniających się potrzeb klientów. Dzięki temu Comarch oferuje zaawansowane funkcje i narzędzia, które umożliwiają efektywne zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa.

Międzynarodowa obecność: Comarch działa na wielu rynkach międzynarodowych. Firma posiada oddziały i partnerów w różnych krajach, co pozwala jej na globalne dotarcie i obsługę klientów z różnych regionów świata. Międzynarodowa obecność umożliwia Comarch budowanie silnej marki i zdobywanie większej liczby klientów.

Dedykowany support i usługi: Comarch stawia duży nacisk na dostarczanie wysokiej jakości wsparcia technicznego i usług posprzedażowych. Firma zapewnia swoim klientom profesjonalne wsparcie w zakresie wdrażania, szkoleń, konserwacji i aktualizacji systemu ERP. Dedykowany support i usługi pozwalają klientom na efektywne korzystanie z systemu i rozwiązywanie ewentualnych problemów.

Wszystkie te czynniki przyczyniły się do pozycji Comarch jako największego z dostawców systemów Enterprise Resource Planning (ERP).

Jeśli interesuje was wdrożenie systemów ERP ze stajni Comarch zapraszamy do firmy Polkas pod nr tel. 12 634 05 44 lub e-mail erp@polkas.pl.