Bezpłatny webinar poświęcony aplikacji Comarch Mobile Serwis

Comarch Mobile Serwis to aplikacja przeznaczona dla pracowników serwisu i techników, którzy wykonują naprawy i usługi na miejscu u klientów. Aplikacja umożliwia łatwe i szybkie zarządzanie zleceniami serwisowymi i przeprowadzanie transakcji handlowych z klientami w terenie.

Dzięki Comarch Mobile Serwis, pracownicy serwisu mogą łatwo zarządzać swoimi zleceniami i uzyskać dostęp do niezbędnych informacji na temat klientów i ich zleceń. Mogą oni również wystawiać faktury i wysyłać potwierdzenia do klientów bezpośrednio z aplikacji( za pośrednictwem modułu Comarch Mobile Sprzedaż), co pozwala na szybką i sprawną obsługę transakcji.

Aplikacja jest łatwa w obsłudze i intuicyjna, co pozwala na szybką adaptację do nowego narzędzia przez pracowników serwisu. Comarch Mobile Serwis jest również kompatybilny z różnymi urządzeniami mobilnymi, co pozwala na elastyczne i wygodne korzystanie z aplikacji w terenie.

Co ważne, aplikacja jest bezpieczna i chroni dane przesyłane pomiędzy pracownikami serwisu a centralą firmy. Dzięki temu można mieć pewność, że wszystkie informacje i dane są bezpieczne i nie dostaną się w niepowołane ręce.

W sumie, Comarch Mobile Serwis to doskonałe narzędzie dla firm, które chcą usprawnić swoje działania serwisowe i zwiększyć efektywność swoich pracowników. Aplikacja umożliwia łatwe i szybkie zarządzanie zleceniami serwisowymi, a także udostępnia wiele przydatnych narzędzi i funkcji, które pomagają w realizacji zleceń. Dlatego też, Comarch Mobile Serwis to doskonały wybór dla każdej firmy, która chce skutecznie zarządzać serwisem w swojej firmie.

Już 22 lutego więc zapraszamy na webinar poświęcony tematyce przeglądów serwisowych. Zostanie na nim zaprezentowane, jak z wykorzystaniem Modułu Serwis w systemie Comarch ERP XL i aplikacji Comarch Mobile Serwis, sprawnie planować i realizować czynności serwisowe wewnątrz firmy i w terenie. Po szczegóły jak zapisać się na webinar zapraszamy do Polkas tel. 12 634 05 44 lub poprzez e-mail erp@polkas.pl.