Już w listopadzie odbędzie się siódma edycja konferencji dla firm pracujących na programie Comarch ERP Optima

Comarch dzieli się wiedzą ze swoimi klientami. Kolejnym dowodem na to jest siódma już edycja konferencji dla użytkowników Optimy, która odbędzie się 23 listopada 2022 roku. Mogą wziąć w niej udział zarówno klienci Comarchu, jak i firmy noszące się dopiero z zamiarem wdrożenia tego oprogramowania. Od dwóch lat spotkania te (podobnie jak wiele innych) odbywają się w formule on-line, mimo tego warto zarejestrować się już teraz gdyż zainteresowanie jest naprawdę duże – w 2020 roku Comarch odnotował ponad 1 500 uczestników, a w ubiegłym roku padł rekord: 5 000 osób!

Podczas transmisji poruszonych będzie wiele kwestii, które powinny żywo interesować użytkowników Optimy. Wśród nich znajdą się aktualne informacje o zmianach podatkowych planowanych na lata 2022 – 2023 (w tym rejestrze KSEF), plany rozwojowe Optimy na przyszły rok oraz najświeższe nowości w programie. Tutaj na szczególną uwagę zasługuje Comarch sPrint, czyli zupełnie nowy mechanizm wydruków. Osobny panel poświęcony zostanie platformie e-commercowej wszystko.pl, czyli potężnemu narzędziu do sprzedaży internecie, udostępnionemu bezpłatnie wszystkim firmom pracującym na systemach Comarch ERP.

Eksperci Comarch odpowiedzą na pytania uczestników, a klienci pracujący na Optimie podzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Celem rejestracji na konferencję prosimy o wiadomość na adres erp@polkas.pl lub o telefon pod numer 012 634 05 44, wewnętrzny 1.