Nowe ceny i sposób licencjonowania XLa w chmurze

Oprogramowanie Comarch ERP w chmurze zyskuje coraz szersze grono użytkowników, pod koniec maja było ich już prawie 35 000! Chcąc sprostać rosnącym oczekiwaniom, Comarch modyfikuje swą ofertę i dostosowuje do rosnących potrzeb rynku. Kilka tygodni temu pisaliśmy o wycofaniu chmury Standard dla Comarch ERP XL i zastąpieniu jej chmurą Enterprise, która daje możliwości dopisywania różnego rodzaju dodatków i integracji do systemu. W chwili obecnej bowiem mało które wdrożenie nie obejmuje prac programistycznych, a szczególnie wdrożenie tak zaawansowanego i rozbudowanego oprogramowania, jakim jest Comarch ERP XL. Utrzymywanie chmury Standard straciło więc rację bytu.

Od 1 czerwca zaczęły obowiązywać nowe ceny XLa w chmurze. Zmiany te dotyczą cennika Comarch ERP XLa w chmurze Enterprise oraz na bazie Postgres SQL. Wcześniej, 1 kwietnia 2022 weszły w życie nowe ceny licencji XLa dla podmiotów powiązanych, oczywiście również w chmurze Enterprise.

Celem zapoznania się z nowymi cennikami oraz możliwościami chmury Enterprise, prosimy o kontakt z naszymi specjalistami. W tym modelu oferowana jest także Comarch ERP Optima.