Brałeś udział w konferencji dla użytkowników systemu Comarch ERP XL? Skorzystaj z rabatu!

W maju po dwuletniej przerwie odbył się w pięciu miastach w Polsce organizowany przez krakowski Comarch cykl konferencji pod tytułem „Produkcja w dobrych rękach”. Dedykowane są one dla firm produkcyjnych, pracujących na oprogramowaniu Comarch ERP XL. Spotkania te pozwalają uczestnikom na zapoznanie się z nowościami i planami rozwoju systemu, ale niosą też szereg korzyści dla Comarchu – dają możliwość wysłuchania uczestników, rozmowy o ich problemach, potrzebach, oczekiwaniach względem programu oraz jego producenta.

Z tego względu, podobnie jak w latach ubiegłych, Comarch postanowił nagrodzić uczestników, dając im możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków zakupu. Oferta ta jest ograniczona czasowo do czerwca, ale skorzystać z niej mogą obecni oraz nowi klienci. Dotyczy systemów Comarch ERP XL i Comarch ERP Enterprise, szczegóły prezentuje poniższa grafika.

Celem skorzystania z którejś z propozycji wystarczy skontaktować się ze specjalistami POLKAS: adres email erp@polkas.pl lub telefon 012 634 05 44.