Nowa wersja Comarch ERP XL w wersji 2022.0.1

Pragniemy poinformować, że została wypuszczona nowa wersja Comarch ERP XL o numerze 2022.0.1. Dodano do nich kilka znaczących funkcjonalności.

To na co warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności to integracja z platformą usług finansowych Comarch Apfino. Dzięki tej funkcjonalności można przekazywać przeterminowane faktury do windykacji bezpośrednio z systemu. Platforma Comarch Apfinio przekazuje zadania do realizacji przez wyspecjalizowany podmiot zajmujący się windykacją. Użytkownik systemu ERP XL może na bieżąco podglądać na jakim etapie jest proces odzyskania należności. W planach jest dodanie kolejnych usług finansowych, w tym m.in. automatyczny faktoring.

Kolejną nowością jest możliwość z przekazywania wysyłek do przewoźnika Raben Logistics Polska wprost z systemu wyposażonego w moduł Comarch Shipping.

Trzecią z funkcjonalności jest rozbudowa WMS o obsługę odrębnych dokumentów magazynowych dla opakowań kaucjonowanych. Natomiast na stanowiskach Comarch POS umożliwiliśmy ręczną aktualizację (korektę) stanów magazynowych za pomocą dokumentów PW/ RW.