Comarch sPrint – przygotowywanie wydruków nigdy nie było tak proste!

Modyfikacje wydruków są jednymi z najczęstszych zgłoszeń serwisowych, jakie do nas trafiają. Od najprostszych, jak dodanie kolumny, wiersza czy logo firmy po zaawansowane wydruki, uwzględniające dane analityczne z modułu Analizy Business Intelligence. Te drugie z całą pewnością muszą być wykonywane przez firmy informatyczne, natomiast do tych prostszych również do tej pory konieczne było angażowanie specjalistów, ponieważ one też wymagają wiedzy i konkretnych umiejętności.

Sytuację tą zmienić może nowe narzędzie, wprowadzane właśnie na rynek – Comarch sPrint. Służy ono bowiem do generowania i prostych modyfikacji wydruków przy pomocy intuicyjnego edytora wydruków. Przez proste modyfikacje rozumiemy tutaj np. dodanie loga firmy, kodu kreskowego czy tak popularnego w ostatnim czasie kodu QR.

Aby w pewni wykorzystać możliwości tego narzędzia warto wziąć udział w webinarze, który odbędzie się w środę 2 marca 2022 od godziny 11.00. Do udziału zachęcamy wszystkich użytkowników systemów Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, ponieważ narzędzie Comarch sPrint zintegrowane jest z jednym i z drugim programem.

Jak wziąć udział? Wystarczy napisać do nas na adres erp@polkas.pl lub zadzwonić na numer 012 634 05 44. Pomożemy i pokierujemy.