Rabat na Comarch PPK

Pracownicze Plany Kapitałowe to system długoterminowego oszczędzania. Głównym jego celem jest zwiększenie bezpieczeństwa finansowego osób zatrudnionych. Do tej pory prawie 680 tys. firm nie podpisało jeszcze umów o zarządzanie Pracowniczymi Planami Kapitałowymi i nie wybrało żadnego funduszu. Brak wdrożenia PPK którego obowiązek wynika z ustawy może skutkować nałożeniem kary w wysokości nawet 1,5 proc budżetu wynagrodzeń za rok poprzedni.

Aplikacja Comarch PPK przeznaczona jest do obsługi Pracowniczych Planów Kapitałowych w firmie oraz za pośrednictwem biura rachunkowego. Jest ściśle zintegrowana z modułami kadrowo-płacowymi Comarch ERP HR, ale również współpracuje z systemami kadrowo-płacowymi innych producentów. Może więc działać samodzielnie.

Najważniejsze funkcjonalności aplikacji to:

  • możliwość ewidencjonowania danych uczestników PPK,
  • comiesięczne naliczanie i ewidencjonowanie składek,
  • przesyłania informacji do wybranej instytucji finansowej.

Promocja będzie obowiązywać do 7 września 2021r i obejmować instalacje oparte na ERP Optima (zarówno stacjonarne jak i chmurowe). Promocją zostają objęte instalacje dla Biur Rachunkowych, Podmiotów Powiązanych i wersji Standalone W razie pytań zapraszamy do kontaktu.