Wiosenna promocja Comarch na narzędzie do skutecznego zabezpieczenia danych

Bezpieczeństwo firmowych danych jest kwestią, o którą warto zadbać z najwyższą starannością.
Oprócz serwera z kilkoma dyskami czy kopiami na dysku zewnętrznym lub serwerze NAS zdecydowanie zalecaną metodą jest archiwizacja w data center. Powinien być to kolejny sposób zabezpieczenia danych, a nie jedyny zastosowany.

Godnym polecenia narzędziem do archiwizacji jest Comarch iBard. Co ważne, po odpowiedniej konfiguracji backupy mogą wykonywać się same, wedle ustalonego harmonogramu, i to nie tylko z oprogramowania Comarch ERP, ale również z systemów innych producentów, np. Sonety (enova365) czy Sage (Symfonia i Forte ERP). Dzięki mobilnej aplikacji iBard zawsze można sprawdzić poprawność wykonanych kopii oraz mieć dostęp do swoich danych i dokumentów z każdego miejsca i urządzenia.

Warto zainteresować się tym rozwiązaniem szczególnie teraz, ponieważ od 18.03.2021 do 30.04.2021 obowiązuje promocja „125% bezpieczeństwa na wiosnę z Comarch”, w ramach której wszyscy nowi użytkownicy otrzymają dodatkowe 3 miesiące korzystania z usługi, czyli łącznie 15 miesięcy w cenie 12 miesięcy. Promocja ta dotyczy wszystkich rodzajów płatnych kont iBard, a uzyskane oszczędności mogą osiągnąć nawet kwotę 325 PLN netto rocznie!

Celem skorzystania zapraszamy do kontaktu na adres e-mail erp@polkas.pl lub o telefon na numer 012 634 05 44.