Została wydana nowa wersja Comarch ERP XL 2021.0

Szczególną uwagę chcemy zwrócić na obsługę procesów kontroli jakości przy zakupach oraz sprzedaży, łącznie z możliwością blokowania dostaw. W produkcji przygotowaliśmy gotowe mechanizmy współpracy z platformą Comarch IoT, dzięki czemu firmy w jeszcze większym stopniu mogą automatyzować swoje procesy poprzez integrację z różnego rodzaju czujnikami. Ponadto, udostępniliśmy elastyczny konfigurator dla numerów partii/ numerów seryjnych.

Aplikacja Comarch Shipping od kilku miesięcy jest w naszej ofercie. Dzięki niej można automatyzować proces wysyłek z wykorzystaniem wbudowanej integrację z kurierami oraz danymi wprowadzonymi do systemu.

Kolejne zmiany związane są z ergonomią. Na wyróżnienie zasługuje możliwość automatycznego rozpoznawania pozycji dokumentów przez Comarch OCR, a alternatywnie także ich importu na dokumenty z arkusza kalkulacyjnego (zostały przygotowane gotowe szablony excel).

W związku ze zmianą przepisów dodano m.in. nowe wersje schem VAT-UE oraz oznaczenia JPK_V7 na dokumentach w module Import.

Z każdą wersją dodajemy nowe funkcjonalności oraz poszerzamy zakres danych, które można wymieniać między Comarch ERP XL a systemem Comarch POS.