B2B dla Comarch ERP XL i Comarch ERP Altum – nowa wersja!

Narzędzia B2B stają się coraz bardziej popularne w prowadzeniu działalności opartej na relacjach między przedsiębiorstwami. W przypadku większych firm zajmujących się np. produkcją czy retailem, są wręcz niezbędne. Dlatego Comarch wciąż rozwija swoje rozwiązania w tym obszarze, o czym z przyjemnością informujemy.

Nowa odsłona Comarch B2B dla systemów Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum przynosi ze sobą liczne zmiany, zarówno optymalizacyjne, jak i funkcjonalne. Wśród nich warto zwrócić uwagę na listę promocji w profilu klienta – wyświetla ona zdefiniowane promocje poszczególnych typów z systemu Comarch ERP XL. W profilu klienta wprowadzono także parametryzację wyszukiwarki dla list dokumentów, listę plików do pobrania oraz funkcję aktualności, umożliwiającą redagowanie treści i wprowadzanie komunikatów na platformie. Dodatkowo puste listy w profilu klienta zawierają odpowiednie przyciski „call to action”.

Nowa wersja B2B to także optymalizacja szczegółów produktu – m.in. wprowadzono asynchroniczne ładowanie cen, stanów magazynowych i zamienników. Jeżeli w systemie ERP zdefiniowane jest zdjęcie opiekuna, może ono wyświetlać się w B2B.

Aplikacja została także przygotowana do pracy z użyciem Angular 7.2.7.

Wszystkich korzystających z aplikacji Comarch B2B zachęcamy do jej zaktualizowania – nasi specjaliści służą w tym zakresie pomocą. Tych, którzy chcieliby rozpocząć pracę z tym narzędziem, także zapraszamy do kontaktu z doradcami POLKAS.