Kopalnia Soli z Bochni pod opieką POLKAS

Kopalnia Soli Bochnia jest wpisanym na listę dziedzictw UNESCO Pomnikiem Historii Polski. Eksploatacja złóż soli prowadzona była w niej w latach 1251 – 1990, obecnie działalność kopalni skupia się przede wszystkim wokół wycieczek turystycznych oraz leczniczych. Jedną z ciekawostek jest możliwość przeprawy drewnianymi łodziami, które zarejestrowane są (podobnie jak statki morskie!) w Polskim Rejestrze Statków. Z możliwości takiej podziemniej wycieczki skorzystać można jedynie w bocheńskiej kopalni.

Turystyka i lecznictwo nie są jednak jedynymi rodzajami działalności prowadzonymi przez Kopalnię Soli w Bochni. Oprócz szerokiej oferty gastronomicznej i pamiątkarskiej jest to też miejsce różnego rodzaju spotkań, imprez biznesowych, muzycznych i sportowych. Spośród wydarzeń sportowych organizowane były tam między innymi zawody strzeleckie, sportów walki, biegi czy nawet konkursy modeli latających!

Z wielką radością, ale i satysfakcją możemy powitać Kopalnię Soli z Bochni w gronie klientów firmy POLKAS. Współpraca dotyczyć będzie opieki serwisowej nad oprogramowaniem Comarch ERP Optima. Dodatkowo specjaliści z firmy POLKAS po przeprowadzeniu audytu zaproponują szereg udogodnień i usprawnień – w zakresie aplikacji Comarch, ale nie tylko!

Jesteśmy gotowi do podjęcia kolejnych wyzwań, do dyspozycji naszych klientów oddajemy zespoły specjalistów w zakresie oferowanych przez nas programów, przede wszystkim Comarch ERP Optimy, Comarch ERP XLa oraz enovy365. Chętnie przyjedziemy na niezobowiązujące spotkanie, zaprezentujemy się oraz porozmawiamy na temat Państwa potrzeb i możliwych do wprowadzenia usprawnień.

Serdecznie zapraszamy!!