Nowości Business Intelligence Comarch

Jednym z najprężniej rozwijanych i promowanych segmentów rynku IT dla firm jest obszar analiz biznesowych, tzw. Business Intelligence. Chcąc wysunąć się na czoło tego wyścigu w Polsce, na koniec 2018 roku Comarch przygotował miłą niespodziankę swoim obecnym i przyszłym klientom.

Obecny na rynku produkt BI Start oprogramowania Comarch ERP XL oparty o księgę raportów systemu spełniał swoją funkcję, lecz był nieco toporny. Comarch zastąpił go opartym o technologię webową narzędziem Comarch ERP XL BI Point Start, które jest intuicyjne, pozwala na tworzenie raportów ad-hoc, wymianę komentarzy z innymi użytkownikami platformy w licencji oraz wykorzystanie zewnętrznych źródeł danych przy budowaniu zestawień dzięki mechanizmowi wieloźródłowości.

Oprócz możliwości tworzenia zestawień w czasie wdrożenia i późniejszej pracy z systemem, Comarch udostępnił 7 dashboardów i 46 raportów odwzorowujących dane z obszarów sprzedaży, zakupów, zamówień, magazynów, płatności oraz kadr i płac.

Dodatkowo klienci Comarch, który do tej pory korzystali z ERP XL BI Start mogą migrować do nowego rozwiązania nie ponosząc kosztów zakupu licencji, oszczędzając w ten sposób 10000 złotych! Ta niebagatelna promocja dostępna jest już teraz!

Oczywiście klienci innych systemów Comarch nie zostali pominięci, w niedługim czasie pojawią się również narzędzia Comarch EPR Optima Bi Point, oraz Comarch ERP Altum BI Point, które udostępnią analogiczne funkcje. O szczegółach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z działem handlowym Polkas pod numerem 12 634 05 44 oraz mailowo na erp@polkas.pl, uzyskacie Państwo więcej szczegółów oferty.