Nowy Comarch ERP XT dostępny na Apple Watch!

Comarch ERP XT, program do zarządzania dedykowany małym firmom, jest dostępny na system iOS i Android – oraz od niedawna dodatkowo na Apple Watch.

Aktualna wersja programu na zegarku Apple umożliwia m. in.:

  • podgląd wykresów przychodów i kosztów w ostatnich miesiącach,

  • wysłanie faktury e-mailem do kontrahenta,

  • oznaczenie płatności całkowitej na liście faktur,

  • wykonanie połączenia telefonicznego do dłużnika lub wysłanie wiadomości SMS z przypomnieniem o zaległych płatnościach,

Oprócz tego nowa wersja wprowadza udoskonalenia dla aplikacji na telefon – wśród nich dodano pola „Przyczyna zwolnienia” na dokumentach z ze stawką ZW i „Przyczyna korekty” na korektach, a także dodatkowe ostrzeżenie, gdy przy transakcjach dla kwot przekraczających 450 zł na dokumencie brakuje danych kontrahenta (nazwa, NIP, adres).

Comarch ERP XT rozwija się dynamicznie, oferując małym firmom łatwą obsługę sprzedaży i zarządzania kluczowymi obszarami działalności. Dzięki wciąż udoskonalanym i rozszerzanym funkcjonalnościom Comarch ERP XT jest – dosłownie i w przenośni – systemem „na wyciągnięcie ręki”. Właściciele i pracownicy mikro- i małych firm mogą w każdej chwili mieć dostęp do dokumentów handlowych, danych kontrahentów, kartotek towarów czy możliwości wygenerowania pliku JPK. Wystarczy sięgnąć po telefon, tablet lub Apple Watch.

Więcej informacji na temat rozwiązań Comarch znajdą Państwo u naszych specjalistów. Zapraszamy do kontaktu – 12 634 05 44 lub erp@polkas.pl.