Preferencyjne warunki zakupu programu Comarch ERP Optima dla nowo powstałych firm – aż 10% upustu!!!

W ramach wspomagania działalności polskich przedsiębiorców firma Comarch SA, producent jednego z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania – Comarch ERP Optima, proponuje szczególnie atrakcyjne warunki zakupu dla firm, które rozpoczęły swą działalność.

Firmom tym Comarch SA proponuje zakup modułów z całej linii Comarch ERP Optima z rabatem w wysokości aż 10%.

Warunkiem uzyskania powyżej wzmiankowanego rabatu jest zarejestrowanie firmy w KRS lub Ewidencji Działalności Gospodarczej w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. Powinien to być także pierwszy zakup programu produkcji firmy Comarch SA.

System Comarch ERP Optima jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych systemów do zarządzania polskiej produkcji, charakteryzuje się nowoczesnością, ergonomią, pewnością działania oraz łatwością obsługi. Dedykowany jest małym oraz średnim przedsiębiorstwom z każdej branży, jest także jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań przez biura rachunkowe oraz kancelarie podatkowe.

W razie zainteresowania zakupem rozwiązania Comarch ERP Optima z 10% upustem czy też w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań dotyczących systemów klasy ERP zapraszamy do kontaktu ze specjalistami POLKAS, jesteśmy do Państwa dyspozycji!