Promocja na Comarch Shipping wydłużona!

Comarch wprowadził kilka zmian w cenniku Comarch ERP XL w wersji stacjonarnych. Jedną z istotniejszych informacji jest ta, że wydłużona została promocja na aplikację Comarch Shipping.

Aplikacja ta służy przede wszystkim usprawnieniu realizacji wysyłek w firmie. Jej funkcjonalności pozwalają m.in. na nadawanie przesyłek bezpośrednio z systemu ERP, pobierania i drukowanie listów przewozowych, zamawianie kurierów na wskazane adresy i obsługę stałych zleceń kurierskich. W aplikacji można także śledzić statusy realizowanych przesyłek.

Zastosowanie Comarch Shipping znacznie skraca czas przygotowania zleceń i obsługi wysyłek. Korzystając z aplikacji nie trzeba tracić czasu na logowanie się na stronach przewoźników czy przepisywanie danych. Minimalizuje to także ryzyko błędu ludzkiego przy wypełnianiu dokumentów i zleceń przewozowych.

A do 31.12.2021 Comarch Shipping dostępny jest w obniżonej o prawie 65% cenie, zatem wszystkich zainteresowanych zakupem i wdrożeniem aplikacji zapraszamy do kontaktu!