Pracujesz lub pracowałeś na Symfonii? Comarch ERP Optimę kupisz z rabatem!

Koniec roku to okres wzmożonej aktywności producentów oprogramowania ERP, ponieważ w tym czasie wiele firm dokonuje zakupu oprogramowania ERP. W ramach specjalnej oferty migracyjnej „Koniec Symfonii” ogłoszonej przez Comarch począwszy od 1 grudnia do końca stycznia 2021 roku można zakupić licencje programu Comarch ERP Optima w ramach atrakcyjnej promocji. Mogą z niej skorzystać zarówno firmy, jak i biura rachunkowe, nowi klienci Comarch. Warunkiem otrzymania 20% rabatu na Optimę jest przedstawienie faktury za zakup Symfonii firmy Sage lub gwarancji na Symfonię, dokonany w przeciągu ostatnich 12 miesięcy.

Upust dotyczy wersji stacjonarnej oraz chmurowej Optimy. W przypadku chmury obejmie on abonament za pierwsze 12 miesięcy korzystania z tego oprogramowania.

Jako partner Comarchu i Sage służymy Państwu radą i pomocą. Chętnie porównamy obydwa te systemy, a także przeprowadzimy prezentację. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji pod adresem erp@polkas.pl oraz numerem telefonu 012 634 05 44. Zapraszamy!