Narzędzie do inteligentnego rozpoznawania tekstu firmy Comarch w promocji do końca stycznia 2021

Systemy OCR (skrót od angielskiego wyrażenia optical character recognition) służą do inteligentnego rozpoznawania tekstu i zamieniania go na gotowy tekst w programie komputerowym. Tego typu narzędzia bardzo ułatwiają i usprawniają pracę, a także pozwalają na uniknięcie pomyłek przy przepisywaniu dużej ilości danych. Ma to znaczenie szczególnie tam gdzie jest dużo dokumentów (np. w biurach rachunkowych), a także tam gdzie pomyłki mogą mieć poważne skutki (np. w aplikacjach bankowych).

Narzędzi do rozpoznawania tekstu jest na rynku bardzo dużo, jednak działanie większości z nich pozostawia wiele do życzenia: mylą się, nie uczą, źle rozpoznają tekst. Na tym tle bardzo dobrze wypada rozwiązanie oferowane przez firmę Comarch.

Comarch OCR to stosunkowo młode narzędzie, ale bardzo zaawansowane, rozwijane i uczące się w miarę rozpoznawania kolejnych tysięcy stron. Co ważne, to „uczenie” dotyczy wszystkich użytkowników, system działa bowiem w chmurze i raz przeskanowana faktura czy dokument zostaje w pamięci i wzór ten może zostać rozpoznany w zupełnie innej firmie.

Aby zachęcić potencjalnych klientów, firma Comarch ogłosiła promocję, która obowiązuje od początku grudnia 2020 roku do końca stycznia 2021 roku. Mogą z niej skorzystać użytkownicy konkurencyjnych dla Comarch OCR rozwiązań i wypróbować to narzędzie, płacąc przez 6 miesięcy tylko 50% wartości abonamentu.

Celem uzyskania szerszych informacji, skorzystania z promocji lub umówienia prezentacji Comarch OCR prosimy o kontakt na adres erp@polkas.pl lub o telefon na numer 012 634 05 44.